لذت خریدی متفاوت با سیب اسکچ

سوداکو

شرکت سوداکو از سال 1395 با هدف تولید محصول ایرانی با کیفیت و قابل رقابت با برندهای مطرح داخلی و خارجی، بیش از پیش به صورت رسمی  وارد عرصه هنری شد و با تولید رنگهای اکریلیک کار خود را آغاز کرد. این شرکت در ادامه با معرفی زیر برندهای گاندو و جی اف سی وارد بخش تولید و بسته بندی محصولات شمع سازی و رزین شد و هر سال طیف محصولات تولیدی خود را گسترش داد. در حال حاضر شرکت سوداکو با تولید و بسته بندی محصولاتی از قبیل: رنگ اکریلیک و مدیوم های آن، چسب، رزین و رنگهای مربوط به آن، رنگ مخصوص پارچه و ... در تلاش است که شعار اصلی خود یعنی " با کیفیت ترین و متنوع ترین "  را محقق کند.

همه جا با شما

شما برای استفاده از فروشگاه آنلاین سیب هم می توانید از کامپیوترهای خانگی و هم از گوشی همراه برای خرید و مشاهده ی سایت استفاده نمایید.

کنار شما هستیم

تیم پشتیبانی سیب اسکچ آماده ی کمک به شما برای انتخاب و خرید محصول مورد نظرتان و همچنین پاسخگوی سئوالات شما همراهان ارجمند در ساعات اداری می باشد . تلگرام: ۰۹۳۹۸۷۷۹۷۸۷ تلفن های تماس: ۶۶۴۹۲۸۶۱-۰۲۱

تضمین اصالت و کیفیت محصولات

تمامی محصولات خریداری شده از فروشگاه آنلاین سیب دارای ضمانت کیفیت و اصالت کالا می باشند.

خرید امن و مطمئن

فروشگاه آنلاین سیب داری SSL برای امنیت بیشتر خریدهای شما می باشد. همچنین پرداخت آنلاین سایت نیز توسط اتصال به درگاه امن بانک سامان در دسترس شماست.

مبلغ نهایی : 0 تومان
ثبت و پرداخت سفارش
ارتباط با پشتیبانی