لذت خریدی متفاوت با سیب اسکچ

کتاب باکس

در کتاب باکس، دو دسته کتاب رو معرفی می کنیم:
- دسته اول کتابهایی هستند که دارای بعضی ایرادهای جزئی ظاهری مثل چروک گوشه جلد، پارگی مختصر بعضی صفحات و ... می باشند. در ضمن این کتاب ها به طور کلی سالم و قابل مطالعه هستند و می توانید عکس کتاب رو در قسمت گالری مربوطه ببینید.
- دسته دوم کتابهایی هستند که فاقد هرگونه ایراد می باشند و به دلیل اینکه چاپ کتاب مربوط به سالهای گذشته است قیمت پشت جلد پایین تری نسبت به کتابهای اصلی موجود در سایت دارند.

توجه داشته باشید، قیمت روز اکثر این کتابها بالاتر می باشند ولی ما با توجه به شرایط موجود، آنها را با قیمت های بسیار پایین تری عرضه می کنیم. 
این بخش بصورت مستمر با کتاب های جدید به روز رسانی خواهد شد.

اگر اهل مطالعه هستید و ظاهر کتاب برای شما خیلی اهمیت ندارد، این فرصت استثنایی را از دست ندید.

دسته های این برند

همه جا با شما

شما برای استفاده از فروشگاه آنلاین سیب هم می توانید از کامپیوترهای خانگی و هم از گوشی همراه برای خرید و مشاهده ی سایت استفاده نمایید.

کنار شما هستیم

تیم پشتیبانی سیب اسکچ آماده ی کمک به شما برای انتخاب و خرید محصول مورد نظرتان و همچنین پاسخگوی سئوالات شما همراهان ارجمند در ساعات اداری می باشد . تلگرام: ۰۹۳۹۸۷۷۹۷۸۷ تلفن های تماس: ۶۶۴۹۲۸۶۱-۰۲۱

تضمین اصالت و کیفیت محصولات

تمامی محصولات خریداری شده از فروشگاه آنلاین سیب دارای ضمانت کیفیت و اصالت کالا می باشند.

خرید امن و مطمئن

فروشگاه آنلاین سیب داری SSL برای امنیت بیشتر خریدهای شما می باشد. همچنین پرداخت آنلاین سایت نیز توسط اتصال به درگاه امن بانک سامان در دسترس شماست.

مبلغ نهایی : 0 تومان
ثبت و پرداخت سفارش
ارتباط با پشتیبانی