لذت خریدی متفاوت با سیب اسکچ

درباره ما

 • خلاقیت:
  به اعتفاد ما همه ی انسان ها خلاق هستند و این توانایی را دارند که اثری منحصر به فرد خلق کنند. حاصل این خلاقیت می تواند یک اثر هنری بزرگ باشد یا قسمتی از فکر آنها.
  گروه سیب (سیب اسکچ) برای کمک به این موضوع دفترها و ابزار شخصی و کاربردی ای را تولید کرده تا همه بتوانند خلاقیت هایشان را واقعیت بخشند.

 

 • سیب:
  گروه سیب (سیب اسکچ) و انتشارات سیبان با چندین سال سابقه در زمینه تولید و ساخت دفترهای پارچه ای در سایزها و اندازه های مختلف، این افتخار را دارد که محصولاتی برای همه ی سلایق و ایده ها با رعایت اصل کیفیت و زیبایی تولید نماید.
  محصولات اصلی ما در حال حاضر دفاتر مخصوص طراحی هستند که به دو صورت صحافی ته دوخت و صحافی سیمی عرضه می شوند و همچنین محصولات دیگری هم نظیر تقویم جیبی و رومیزی، دفاتر بولت ژورنال، انواع جامدادی های چند منظوره، تخته شاسی در سایزهای مختلف استاندارد، جا کلیدی، جلد مدارک، کلاسور ، جلد پاسپورت، جلد شناسنامه، جا کارتی، لوازم رنگ آمیزی و نقاشی و ... از تولیدات سیب می باشند.
  امید داریم در آینده ای نه چندان دور با گسترش تولیدات و بر اساس نیازهای شما، محصولاتی کاربردی و جذاب را به سبد بزرگ محصولات سیب اضافه نماییم.

همه جا با شما

شما برای استفاده از فروشگاه آنلاین سیب هم می توانید از کامپیوترهای خانگی و هم از گوشی همراه برای خرید و مشاهده ی سایت استفاده نمایید.

کنار شما هستیم

تیم پشتیبانی سیب اسکچ آماده ی کمک به شما برای انتخاب و خرید محصول مورد نظرتان و همچنین پاسخگوی سئوالات شما همراهان ارجمند در ساعات اداری می باشد . تلگرام: ۰۹۳۹۸۷۷۹۷۸۷ تلفن های تماس: ۶۶۴۹۲۸۶۱-۰۲۱

تضمین اصالت و کیفیت محصولات

تمامی محصولات خریداری شده از فروشگاه آنلاین سیب دارای ضمانت کیفیت و اصالت کالا می باشند.

خرید امن و مطمئن

فروشگاه آنلاین سیب داری SSL برای امنیت بیشتر خریدهای شما می باشد. همچنین پرداخت آنلاین سایت نیز توسط اتصال به درگاه امن بانک سامان در دسترس شماست.

مبلغ نهایی : 0 تومان
ثبت و پرداخت سفارش
ارتباط با پشتیبانی