درباره ما

  • خلاقیت:

    همه انسان ها خلاق هستند و توانایی این رو دارند که اثری رو خلق کنند. حالا این می تونه یک اثر هنری بزرگ باشه یا قسمتی از فکرشون. گروه سیب (سیب اسکچ) برای کمک به این موضوع دفترهای شخصی و کاربردی ای رو تولید کرده که همه بتونن خلاقیت هاشون رو بوجود بیارن.

 

  • سیب:

    گروه سیب (سیب اسکچ) با چندین سال سابقه در زمینه تولید و ساخت دفترهای پارچه ای در سایزها و اندازه های مختلف، این افتخار رو داره که محصولاتی رو برای همه سلایق و ایده های گوناگون با رعایت اصل کیفیت و زیبایی تولید کنه.

    محصولات اصلی ما در حال حاضر دفاتر مخصوص طراحی هستند که به دو صورت صحافی دوختی و صحافی سیمی عرضه می شن و همچنین محصولات دیگه ای هم مثل تقویم جیبی و رومیزی، بولت ژورنال، انواع جامدادی های چند منظوره، تخته شاسی در سایزهای مختلف استاندارد، جا کلیدی، جلد مدارک، جلد پاسپورت، جلد شناسنامه، جا کارتی، لوازم رنگ آمیزی و نقاشی و ... وجود دارند که در آینده ای نه چندان دور با گسترش تولیداتمون، محصولات متنوع تری رو در اختیارتون قرار می دهیم.

در همه جا

شما برای استفاده از سایت هم میتوانید از کامپیوترهای خانگی و هم از گوشی موبایل خود برای خرید و دیدن سایت استفاده نمایید.

کنار شما هستیم

تیم پشتیبانی سیب اسکچ آماده ی کمک به شما برای انتخاب و خرید محصول موردنظرتون و همچنین پاسخگوی سئوالات شما مشتریان ارجمند در ساعات اداری میباشد . تلگرام: ۰۹۳۹۸۷۷۹۷۸۷ تلفن های تماس: ۶۶۴۹۲۸۶۱

تضمین کیفیت

کلیه محصولات خریداری شده از وب سایت سیب داری ضمانت کیفیت و اصالت کالا میباشد.

خرید امن

سایت سیب داری SSL برای امنیت بیشتر خرید شما میباشد، همچنین پرداخت آنلاین سایت نیز توسط اتصال به درگاه امن بانک سامان در دسترس میباشد.