درباره ما

به اعتقاد ما همه ی انسان ها خلاق هستند و این توانایی را دارند که اثری منحصر به فرد خلق کنند. حاصل این خلاقیت می تواند یک اثر هنری بزرگ باشد یا قسمتی از فکر آنها.
گروه سیب (سیب اسکچ) برای کمک به این موضوع دفترها و ابزار شخصی و کاربردی ای را تولید کرده تا همه بتوانند خلاقیت هایشان را واقعیت بخشند.

گروه سیب (سیب اسکچ) و انتشارات سیبان با چندین سال سابقه در زمینه تولید و ساخت دفترهای پارچه ای در سایزها و اندازه های مختلف، این افتخار را دارد که محصولاتی برای همه ی سلایق و ایده ها با رعایت اصل کیفیت و زیبایی تولید نماید.
محصولات اصلی ما در حال حاضر دفاتر مخصوص طراحی هستند که به دو صورت صحافی ته دوخت و صحافی سیمی عرضه می شوند و همچنین محصولات دیگری هم نظیر تقویم جیبی و رومیزی، دفاتر بولت ژورنال، انواع جامدادی های چند منظوره، تخته شاسی در سایزهای مختلف استاندارد، جا کلیدی، جلد مدارک، کلاسور ، جلد پاسپورت، جلد شناسنامه، جا کارتی، لوازم رنگ آمیزی و نقاشی و ... از تولیدات سیب می باشند.
امید داریم در آینده ای نه چندان دور با گسترش تولیدات و بر اساس نیازهای شما، محصولاتی کاربردی و جذاب را به سبد بزرگ محصولات سیب اضافه نماییم.

ارتباط با پشتیبانی
مبلغ نهایی : 0 تومان
ثبت و پرداخت سفارش