قوانین فروش

- ثبت سفارش بدون نیاز به عضویت در فروشگاه آنلاین سیب امکان پذیر می باشد اما کاربران و مشتریان محترم توجه داشته باشند ثبت نام در سایت دارای مزیت هایی ست از جمله :
- ثبت اطلاعات شما و سهولت سفارش آنلاین در خرید های بعدی
- امکان مشاهده صورتحساب های قبلی و پیگیری آنلاین سفارش
- دریافت آخرین اخبار فروشگاه آنلاین سیب و همچنین اطلاع از تخفیفات و پیشنهادهای ویژه
- مشتریان در هنگام ثبت سفارش می بایست اطلاعات خود را دقیق وارد کنند، در غیراینصورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده مشتری می باشد. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورت برگشت خوردن محصول توسط اداره پست، مسئولیتی برعهده ی فروشگاه آنلاین سیب نخواهد داشت.
- روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات بررسی و ارسال می‌‏شوند.
- کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در فروشگاه آنلاین سیب به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور سیستمی از طریق ایمیل،ارسال خواهد شد.
• شایان ذکر است سفارش تنها زمانی نهایی می‌شود که کاربران کد رهگیری نهایی تکمیل سفارش خود را از طریق ایمیل دریافت کنند . بدیهی است که فروشگاه آنلاین سیب هیچ‌گونه مسوولیتی نسبت به کالاهایی که در سبد خرید رها شده است یا پروسه سفارش تکمیل نشده و تکمیل وجه نشده ، ندارد.
- در صورت بروز مشکل مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری از خرید مبلغ پرداخت شده طی یک هفته کاری به حساب مشتری ( اعلام شده از سوی مشتری از طریق ایمیل یا سایر راههای ارتباطی و صرفا اعلام کتبی ) واریز خواهد شد.

ارتباط با پشتیبانی
مبلغ نهایی : 0 تومان
ثبت و پرداخت سفارش