قوانین فروش

- ثبت سفارش بدون نیاز به عضویت در فروشگاه آنلاین سیب امکان پذیر می باشد اما کاربران و مشتریان محترم توجه داشته باشند ثبت نام در سایت دارای مزیت هایی ست از جمله :
- ثبت اطلاعات شما و سهولت سفارش آنلاین در خرید های بعدی
- امکان مشاهده صورتحساب های قبلی و پیگیری آنلاین سفارش
- دریافت آخرین اخبار فروشگاه آنلاین سیب و همچنین اطلاع از تخفیفات و پیشنهادهای ویژه
- مشتریان در هنگام ثبت سفارش می بایست اطلاعات خود را دقیق وارد کنند، در غیراینصورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده مشتری می باشد. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورت برگشت خوردن محصول توسط اداره پست، مسئولیتی برعهده ی فروشگاه آنلاین سیب نخواهد داشت.
- روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات بررسی و ارسال می‌‏شوند.
- کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در فروشگاه آنلاین سیب به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور سیستمی از طریق ایمیل،ارسال خواهد شد.
• شایان ذکر است سفارش تنها زمانی نهایی می‌شود که کاربران کد رهگیری نهایی تکمیل سفارش خود را از طریق ایمیل دریافت کنند . بدیهی است که فروشگاه آنلاین سیب هیچ‌گونه مسوولیتی نسبت به کالاهایی که در سبد خرید رها شده است یا پروسه سفارش تکمیل نشده و تکمیل وجه نشده ، ندارد.
- در صورت بروز مشکل مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری از خرید مبلغ پرداخت شده طی یک هفته کاری به حساب مشتری ( اعلام شده از سوی مشتری از طریق ایمیل یا سایر راههای ارتباطی و صرفا اعلام کتبی ) واریز خواهد شد.

در همه جا

شما برای استفاده از فروشگاه آنلاین سیب هم می توانید از کامپیوترهای خانگی و هم از گوشی همراه خود برای خرید و دیدن سایت استفاده نمایید.

کنار شما هستیم

تیم پشتیبانی سیب اسکچ آماده ی کمک به شما برای انتخاب و خرید محصول موردنظرتون و همچنین پاسخگوی سئوالات شما مشتریان ارجمند در ساعات اداری میباشد . تلگرام: ۰۹۳۹۸۷۷۹۷۸۷ تلفن های تماس: ۶۶۴۹۲۸۶۱

تضمین کیفیت

تمامی محصولات خریداری شده از فروشگاه آنلاین سیب دارای ضمانت کیفیت و اصالت کالا می باشد.

خرید امن

فروشگاه آنلاین سیب داری SSL برای امنیت بیشتر خرید شما می باشد، همچنین پرداخت آنلاین سایت نیز توسط اتصال به درگاه امن بانک سامان در دسترس شما می باشد.

مبلغ نهایی : 0 تومان
ثبت و پرداخت سفارش